Nowa Sól, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Firma Transportowa - Nowa SÓl - BolesŁawiec

Nowa Sól

Firma Kaufland Polska Markety Sp. z .o.o. Sp. k. poszukuje do stałej współpracy
FIRMY TRANSPORTOWEJ z Nowej Soli i okolic lub z Bolesławca i okolic

Zakres obowiązków:
odbiór gazet reklamowych z magazynu w Bolesławcu, dowóz do Nowej Soli i rozwóz na terenie Nowej Soli i okolic (w każdą środę)

Wymagania:
- dysponowanie samochodem (samochodami) o ładowności co najmniej 1,5 tony, kontener
- posiadanie dostępu do internetu (e-mail)
- zapewnienie kontaktu z kierowcą (tel. komórkowy)

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę-zlecenie
- ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie

Gdzie proponujemy wykonanie zlecenia?
Bolesławiec &#8211; Nowa Sól i okolice

Prosimy o przesłanie krótkiej oferty zawierającej:
- skrótowy opis pojazdów (typ, ładowność)
- cenę za km lub za godzinę
- tel. kontaktowy i adres firmy
- nazwę miasta, którego oferta dotyczy

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 71/37 70 706

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Luty, 2012  14:15

Identyfikator: 373807

Wyświetleń: 2853