Nowa Sól, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Referent ds. Zapewniania Jakości

Nowa Sól

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

IDEA HR (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Sól

Zakres obowiązków:

- Udział w opracowywaniu reklamacji od klientów
- Wspieranie produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych
- Opracowywanie i nadzór nad reklamacjami do dostawców
- Przygotowywanie i nadzór nad planami kontroli dla produkcji i kontroli wejścia towaru
- Opracowywanie raportów jakościowych
- Przeprowadzanie procesu wzorcowań wewnętrznych oraz zatwierdzeń części od dostawców (EMPB/PPAP)

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne
- Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
- Znajomość norm ISO/TS 16949, VDA, QS 9000
- Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej w branży motoryzacyjnej

Firma oferuje:

- Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju - zawodowego
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@ideahr.com.pl/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Pazdziernik, 2014  13:57

Identyfikator: 524121

Wyświetleń: 1830